יצירת קשר

המדריך המקוצר לעיסוי השוודי

אם גם אתם מעוניינים בעיסוי שוודי המהווה מסאז' איכותי לגב ולמפרקים – מאמר זה נועד בשבילכם. במאמר זה תוכלו למצוא את המדריך המלא לעיסוי שוודי. במסגרת המדריך המלא, נסביר תחילה מהו עיסוי שוודי ומה מבדיל אותו מיתר סוגי העיסויים, ולאחר מכן נסביר כיצד להזמין עיסוי שוודי שיקלע בול לצרכים שלכם ויספק לכם חוויה בלתי נשכחת של כייף, הנאה ובריאות.

מהו עיסוי שוודי?

עיסוי שוודי, ובלעז מסאז' – הוא עיסוי אשר נועד לתת לכם תחושה טובה בגב ובמפרקים. העיסוי משפר את ההרגשה שלכם ודואג לשחרור והרפייה באמצעות תנועות עדינות ורכות. החלקים עליהם חולש העיסוי השוודי בגוף האדם – רבים: מהגב עד למפרקי היד והרגל. לכן חשוב להיות ממוקדים לגבי אופי העיסוי, והטיפול הנחוץ לכם. ככל שתהיו בקיאים יותר וקשובים יותר לגוף שלכם תוכלו לדעת מה אתם צריכים בדיוק על מהת לקיים עיסוי שוודי כנדרש לכם.

מה מבדיל עיסוי שוודי מיתר העיסויים?

יתר העיסויים הם או עיסויים שנועדו לאנשים שגופם הוא כלי העבודה שלהם, או אנשים שסובלים מבעיות נקודתיות שמצריכות מענה ייחודי: האנשים שמשתמשים בגופם לעבודה הם ספורטאים, ואנשים בעלי ידע באנטומיה. להם מתאים העיסוי התאילנדי שבנוי בעיקר על חיזוק אברים בגוף בדגש על מפרקים. לעומתם, ישנה אוכלוסייה שסובלת מגב תפוס או צוואר תפוס, או כאבים בלתי נשלטים. להם מתאים העיסוי האינדיאני באבנים חמות. לעומת כל אלו, העיסוי השוודי מתאים לרוב רובה של האוכלוסייה הבריאה והממוצעת.

מפו אזורים בגוף שבהם תבקשו לטפל

במסגרת העיסוי השוודי, חשבו על איזורים ברגליים, בידיים, בגב וביתר חלקי גופכם, בהם תרצו לטפל. בהזמנה של העיסוי השוודי – ציינו זאת ותזכו לכך מטובי המעסים. אם אינכם מכירים את גופכם מספיק טוב, תמיד ניתן לפנות לייעוץ ראשוני במכון הספא מאת מומחי העיסויים והאנטומיה של המכון שיוכלו לסייע לכם להגיע לתובנות שיסייעו לכם לבחור את תכנית לעיסוי השוודי שלכם.

התייעצו עם בעלי ידע אנטומי לגבי המסקנות

חשוב להיוועץ בבעלי תארים בחינוך גופני, מורים לספורט והתעמלות ואפילו מעסים שלמדו את מקצוע העיסוי. הם יוכלו לחוות דעה שנייה או להוסיף נקודות לטיפול להן תזדקקו בנוסף למסקנות שעלו עד כה.