יצירת קשר

במיוחד לזוג הצעיר: בילויים אולטימטיביים לליל הכלולות

היום הגדול הגיע. אחרי התשות אינסופיות בבחירת קייטרינג, צלמים, איפור, שיער, שמלה לכלה וחליפה לחתן, סבב טעימות... הכל מאחוריכם. כעת, בזמן שנותר לכם, אתם יכולים להתחיל ולתכנן את החיים המשותפים שלכם יחד. אבל רגע, לא מגיעה לכם קצת מנוחה? בוודאי שכן. זוגות צעירים אוהבים לבלות ולהתפנק בליל הכלולות ובכל השבוע שלאחריו. יש כאלו שקוראים לזה "ירח דבש", או "שבע ברכות". אנחנו קוראים לזה - פינוק אמיתי שמגיע לזוג הצעיר. אחרי אנרגיה והשקעה רבה בארגון החתונה, הגיע הזמן לנוח. במאמר זה ריכזנו עבורכם כמה רעיונות מקוריים לבילוי ליל הכלולות שלכם.

בילוי בספא

ספא זו מילה נרדפת לפינוק, ואין כמו להתפנק בספא אחרי יום עבודה מתיש, תקופה לחוצה, וכן - גם אחרי החתונה. בתי ספא רבים בארץ מאפשרים לזוגות הטריים ליהנות מכל העולמות בבית הספא - סוויטות מפנקות, חדר כושר ומתקני ספא לכניסה חופשית, ארוחות בוקר ועוד. בילוי במלון ספא לאחר החתונה כולל הפתעות קטנות לזוג כמו שובר זוגי למסעדה וכד', תלוי בהתאם למה שבית הספר מספק. חשוב לבחון גם את מקום הספא - במידה והחתונה נערכת במרכז, יש לקחת בחשבון נסיעה לבית הספא במידה והוא, לדוגמא, ממוקם בצפון. כמו כן, חשוב לבחון את כל האפשרויות שבית הספא מציע לכם מבעוד מועד, ולהתרשם ממנו. אחרי החתונה מגיע לכם פינוק אמיתי!

לינה במלון בוטיק

מלונות בוטיק הפכו להיות חלק אינטגראלי בתחום התיירות בארץ ובעולם. מלונות בוטיק בארץ פותחים את שעריהם לזוגות צעירים ונותנים להם שפע של אפשרויות וחבילות לינה לאחר החתונה. לינה במלון בוטיק לאחר ליל הכלולות הוא בילוי אולטימאטיבי ממספר סיבות. תחילה, מלון הבוטיק מעניק יחס אישי ומפנק במיוחד לזוג. מלונות בוטיק לא חוסכים בשירות ובאיכות, וכאשר מדובר במלון בוטיק - מדובר בסטנדרטים גבוהים הרבה יותר ממלון. איכות השירות של מלון הבוטיק נמדד בכל אספקט אפשרי - החל מניקיון החדר, אדיבות הצוות, הפינוקים שמחכים לכם בחדר או בסוויטה ועוד.

 שנית, מלון בוטיק מאפשר לכם ליהנות גם מסביבת המלון. במיוחד כאשר מדובר במלונות בוטיק הנמצאים בערים כמו תל אביב או ירושלים, המיקום הוא מושלם בשבילכם ליציאה לטיול רגלי ברחובות העיר וליהנות יחד מקסם העיר בפעם הראשונה כזוג טרי.

 אספקט נוסף וחשוב לא פחות הוא האופציה הנוספת שבית מלון בוטיק מציע לזוג הטרי  והוא שהייה גם במהלך יום החתונה לארגון הכלה והחתן, המלווים וכו'. סוויטה הניתנת לזוג ביום החתונה מאפשרת לזוג להתארגן - הכלה והמלוות יכולות להתאפר, להתלבש, לערוך סבב צילומים קצר במלון ובסביבה. גם לחתן ולמלווים שלו יש מקום בסוויטה או בחדר נפרד, להתארגן ולבלות עד היציאה לאולם.

בתי מלון בוטיקיים מודעים לכך שזוגות טריים מחפשים בילוי שונה ואיכותי לליל הכלולות, ובמיוחד בשביל זה, ניתן למצוא מבחר חבילות איכותיות לליל הכלולות. מלון ורסנו, מלון בוטיק יוקרתי בתל אביב, מציע לכם לבלות בצורה מיוחדת את ליל הכלולות שלכם. צוות ורסנו מציע לכם חבילת ליל כלולות מיוחדת, שירות אדיב ואיכותי, סוויטות מעוצבות, וחבילה מיוחדת ומפנקת במיוחד לליל כלולות שלא תשכחו.