יצירת קשר

פילאטיס

 אנשים רבים גילו לאחרונה את שיעורי פילאטיס והוא כעת מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם. אז מה זה פילאטיס בעצם? פילאטיס היא המצאה חדשה יחסית של שיעורי אירובי שעובדים על סוג מסוים של פעילות גופנית שהיא שונה ממה שהיינו רגילים עד כה. בשיעורי פילאטיס אנו לומדים להכיר את הגוף שלנו. פילאטיס זה לא קל בכלל. מדובר בתנועות ובמתיחות גוף שאנו לא רגילים לעשות אבל זה בריא מאוד לגוף. פילאטיס זה גם לימוד של איזון הגוף. למעשה מדובר בחוג מתקדם להכרת הגוף ולבדיקת מגבלותיו. פילאטיס זה אומנם לא מהיר ואינטנסיבי כמו ריצה או ספינינג ולמעשה זה בדיוק ההיפך אך זה קשה בדיוק באותה מידה, בדיוק כפי שאנשים חושבים שיוגה זה בעצם לשבת על מזרון ולנוח כשלמעשה מדובר בתרגילים קשים ואינטנסיביים מאוד.

בכל חדר כושר או סטודיו שיש בו שיעורים אירוביים תמצאו גם קורס פילאטיס. נדיר שלא יהיה קורס פילאטיס במקום שבו אתם נרשמים כיום. זה החוג הכי חם בשוק ואולי כדאי גם לכם לנסות ולראות במה מדובר וממה כולם מתלהבים.

חוץ משיעורי פילאטיס ניתן למצוא בחדרי הכושר השונים שיעורים כמו סמבה, סלסה, ספינינג, מדרגה ועוד הרבה. התחום הזה כל כך מפותח כיום ולא ייתכן שלא תמצאו את הקורס שמתאים לכם. אנשים רבים מפחדים לנסות ולהתנסות ולכן הם מקובעים על הקורס היחיד שהם מכירים ואינם לומדים קורסים חדשים שיכולים להיות מאוד מהנים עבורם. אם יש לכם מנוי כדאי שתתנסו בכמה שיותר סוגי שיעורים ורק כך תדעו מה אתם הכי אוהבים. בכל מקרה כדאי לגוון וכך לעבוד בכל פעם על איזורים שונים בגוף ובטכניקות שונות. אם אתם לא ממש מתמצאים- תמיד יהיה מי שידריך אתכם ויסביר לכם בחדר כושר או בסטודיו שבו אתם רשומים.

למידע אודות מחלות עצב שריר היכנסו לאתר  ותקבלו את כל המידע הרלוונטי.