יצירת קשר

חבילות ספא - מתנה נפלאה גם למי שאף פעם לא היה בספא

חבילות ספא מאפשרות לנו להנות מפינוק אמיתי, ואם קיבלתם כמתנה יום בספא בטרם ביקרתם במרכז ספא, ואתם קצת חוששים מהלא נודע, אז כאן תקבלו תשובות לכל השאלות שבוודאי רצות לכם בראש ותוכלו לצאת לדרך רגועים, ומי יודע, אולי חבילות ספא יכנסו למאגר המתנות שלכם וגם אתם תעניקו את הפינוק הזה כמתנה לחברים או לקרובים. לפני הכול חשוב שתבינו שאתם לא לבד, כמו לפני כל דבר חדש, גם יום בספא יכול לעורר חששות, אם זו לכם הפעם הראשונה. החשש הגדול ביותר של אנשים הוא הצורך להוריד בגדים לפני העיסוי. אז זה הזמן להגיד – אפשר בהחלט לשמור על הצניעות. יש לא מעט עיסויים וטיפולים מרגיעים שניתן לקבל אותם בעוד אנחנו לבושים – למשל רפלקסולוגיה או בעת טיפולי פנים.

פעם ראשונה בספא

קיבלתם חבילת ספא כמתנה, מאיפה מתחילים? ובכן הצעד הראשון הוא להרים טלפון ולקבוע תור. חשוב לציין בפני נציג השירות שענה לכם שזוהי הפעם הראשונה שלכם, ואם יש לכם שאלות, זה בדיוק הזמן לשאול אותם. יש שפע של חבילות ספא ואתם יכולים לשאול כל שאלה: אילו טיפולים מוצעים? מה מתאים למצב הרפואי שלכם? – אם יש לכם איזו בעיה, אילו מתקנים יש במרכז? רמת המקצועיות של המטפלים? ואם יש לכם העדפה למטפל זכר או מטפלת אישה – כדאי מאוד לציין זאת כבר בשיחת הטלפון הזו.

כאשר אתם כבר מגיעים אל הספא, בקשו לערוך סיבוב במקום לפני שאתם נכנסים לחדרי הטיפולים. ייתכן ויערכו לכם סיור מודרך קצר, אבל תהיו נכונים להסתובב קצת בעצמכם, כי לא תמיד יש זמן ללוות אתכם.

 מגיעים לספא...

כדאי מאוד להגיע אל מרכז הספא רבע שעה לפני המועד שנקבע או יותר, בוודאי אם יש לכם חבילות ספא בנות יום. תוכלו לחוש את המקום, להתרשם, להיכנס למתקנים שונים כמו מקלחת או ג'קוזי, אולי לשתות תה צמחים חם וטרי. מומלץ מאוד לטבול באמבטיה או ג'קוזי לפני שמתחילים טיפולים ועיסויים כדי להגיע נקיים.

כאשר אתם ניגשים לקבלה הזכירו להם שזו הפעם הראשונה שלכם. בוודאי ילוו אתכם ויראו לכם היכן הארונית שלכם. שם תוכלו לשים את החפצים שלכם עד תום יום הכיף. וודאו שנותנים לכם מפתח שסוגר את הארונית. דקות ספורות לפני הטיפול גשו לחדר הקבלה והזכירו לנציגים שם שאתם ממתינים לטיפול שלכם. כאשר יגיע זמנכם, המטפל/ת שלכם יגיע אף הוא או היא לאזור חדר הקבלה, והם ייקחו אתכם אל חדר הטיפולים.

כאשר תגיעו לחדר הטיפולים המטפל יסביר לכם מעט על הטיפול ויאמר לכם כיצד יש להיערך אליו. אם מדובר בעיסוי בוודאי תתבקשו להוריד את החלוק שקיבלתם, ולהחליף אותו במגבת או סדין. בשלב זה המטפל יצא מהחדר וייתן לכם פרטיות מלאה. לפני שהמטפל יחזור הוא ינקוש בדלת וישאל אם מותר להיכנס. הוא יסביר את מהלך הטיפול וכיצד אתם יכולים להפיק ממנו את המקסימום. אם יש לכם מחלה או תופעה שאתם סובלים ממנה זה הזמן לשתף את המטפל בה, לפני שמתחילים. וזהו – זה הזמן להתפנק, להירגע ולהתמסר לטיפול.

תהנו!!!

 לקריאה נוספת: המדריך לעיסוי השוודי.