יצירת קשר

כך תוכלו למקסם טיפולי ספא

גם אם אין לכם את הזמן או הכסף הכרוכים בחופשת ספא בחו"ל, עדיין תוכלו ליהנות משפע של טיפולי ספא מפנקים ומקצועיים כאן בארץ, אם תרכשו לעצמכם או לכם ולבן או בת זוגתכם חבילת ספא באחד ממרכזי הספא בארץ תוכלו לקבל שובר מתנה למלון בוטיק. טיפולי ספא בארץ נחשבים לאיכותיים במיוחד ומדובר בתעשייה שלא מפסיקה להתפתח ולהציע עוד ועוד פתרונות – לכל אדם, בכל מצב כמעט ובכל גיל.

מאחר ועומדים לבחירתנו מגוון גדול ונרחב של טיפולי ספא, חשוב לבחור היטב את מרכז הספא ולהיערך ליום הייחודי הזה מראש. לא מדובר בעבודה קשה, רק כמה צעדים שימקסמו את חווית הספא שלכם.

בחירת מרכז טיפולי ספא

 - חפשו מרכז ספא שהשירות בו הוא אדיב ומסביר פנים. את זה תוכלו לשמוע כבר בשיחת הטלפון שתבצעו כדי להזמין את יום הספא.

 - עמדו על כך שאתם בוחרים מרכז ספא שעובד ברישיון ועל פי כל כללי החוק.

 - מרכז ספא מקצועי ישאל אתכם על מצבכם הרפואי, אם לא שואלים אתכם – הרי שלא מדובר במרכז הרצוי לכם.

 - אווירה טובה ומרגיעה זה חלק בלתי נפרד ממרכזי ספא. חפשו רק מרכזים שיש בהם אווירה נעימה, נוחה ולא פחות חשוב מכך – מקום נקי והיגייני.

 - שימו לב אילו מתקנים מציע מרכז הספא: ג'קוזי, סאונה, טיפולים, בריכה, מקלחות – בחרו מרכז ספא שמציע את כל הפסיליטיס שאתם מעוניינים בהם.

 - יש שלל טיפולי ספא ולא כולנו מכירים את טבעו של כל טיפול. וודאו שיש מי שמסביר לכם בהרחבה ובהתאם לצורך שלכם על כל סוגי הטיפולים – בסבלנות ובפרוטרוט.

התכוננו היטב ליום ספא שלכם

כאשר אנחנו אומרים שכדאי להתכונן ליום מפנק בספא, אין זה אומר שעליכם להתאמץ באופן מיוחד, יש כמה דברים שכדאי לעשות או לא לעשות לפני שמגיעים לספא ועל מנת למקסם טיפולי ספא, הנה כמה מהם:

מומלץ שלא לאכול שעה לפני הטיפולים וגם לא שעה לאחר מכן. בנוסף, מומחים ממליצים לשתות הרבה מים לפני ולאחר טיפולי ספא. עוד טיפ שכדאי לקחת לדרך הוא להגיע מוקדם מהשעה שאליה הוזמנתם. ברוב מרכזי ספא מעבר לטיפולים, יש כל מיני מתקנים שכדאי לבקר בהם – מקלחת, ג'קוזי או סאונה. חדר מדיטציה, ארוחת בוקר קלה או תה צמחים מרווה יכולים להכניס אתכם לאווירה ולתת לכם את הזמן לנוח ולהרגע.

התאימו לעצמכם את טיפולי הספא האופטימאליים עבורכם. יש מגוון טיפולי ביניהם: טיפולים שנועדו להקל על כאבים, טיפולים שנועדו להרגיע – חפשו רק את מה שמתאים למטרה שלכם ולמצב הרפואי שלכם, אם יש אחד כזה.

לבסוף, הטיפ האחרון שלנו הוא לא לתת ליום הספא להסתיים ברגע שאתם עוזבים את המרכז, פעמים רבות תוכלו להמשיך את הטיפול גם בבית, עם מרחקות, רמדיות, קרמים והמלצות להמשך טיפול.

 לקריאה נוספת: מידע על ניתוחים פלסטיים.